Hatay Ülkü Ocakları “Türk’ün Güneye ve Gündeme Bakışı” Konulu Konferans Düzenledi

Hatay Ülkü Ocakları tarafından “Türk’ün Güneye ve Gündeme Bakışı” konulu konferans düzenlendi.

 

Antakya Kültür Merkezinde düzenlenen programa, konuşmacı olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Başdanışmanı ve Ortadoğu gazetesi yazarı Sayın Şükrü Alnıaçık konuşmacı olarak katıldı. Hatay meselesi, Hatay’da oluşturulmaya çalışılan provokatif eylemler ve gündem üzerine bir sunum gerçekleştiren Sayın Şükrü Alnıaçık, programın daha sonra ki bölümünde dinleyicilerden gelen soruları cevaplandırmıştır.

Programa MHP Hatay İl Başkanı Adnan Akdaş, Dörtyol/Kuzuculu Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Kırıkhan/Kurtlusoğuksu Belediye Başkanı Osman Koşay, İskenderun/Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, Hassa/Ardıçlı Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri MHP ve Ülkü Ocaklarının teşkilat yöneticileri de hazır bulundu.

Katılımın yoğun olduğu programda konuşmacı Sayın Şükrü Alnıaçık’a teşekkür plaketi 16 yaşında şehit edilen Ülkücü şehit Mustafa Eker’in annesi Sayın Cemile Eker tarafından takdim edildi. Sayın Cemile Eker yapmış olduğu kısa konuşmada “Sizler benim çocuğumun Ülküdaşlarısınız ve oğlum ve onun gibi nicelerinin canları uğruna savunduğu bu davayı sizler yücelteceksiniz. Sizlere olan sevgim ve güvenim sonsuzdur. Bu güzel programdan ötürü hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Program plaket takdiminden sonra sona ermiştir.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter