Hatay Ülkü Ocakları “Şehit Cengiz Akyıldız Futbol Turnuvası” Düzenledi

Hatay Ülkü Ocaklarına bağlı Mustafa Kemal Üniversitesi teşkilatı tarafından fakülteler arası futbol turnuvası düzenlendi. Düzenlenen futbol turnuvasına yakın zamanda ebediyete uğurladığımız son Ülkücü Şehidimiz “Cengiz Akyıldız’ın” ismi verildi. Toplamda sekiz fakülteyi temsilen sekiz takımın katıldığı müsabakalar iki gün sürdü. İlk gün yapılan eleme maçlarının ardından, ikinci gün final müsabakalarına geçilerek turnuva sona erdirildi.

Oldukça keyifli ve heyecanlı maçlara sahne olan turnuva sonucunda Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu birinci, Veterinerlik Fakültesi ikinci ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi üçüncü olarak turnuvada başarı elde etmişlerdir. 1. Olan takıma MHP Genel Başkan Basın danışmanı Sayın Metin Özkan, 2. Olan takıma MHP Hatay Milletvekili Sayın Şefik Çirkin, 3. Olan takıma ise MHP Antakya Belediye Başkan Adayı Sayın Fedai Yücedal ödüllerini takdim etmişlerdir.

Yapılan turnuvayı ve organizasyonu oldukça beğenen misafirler: Ülkücü gençlerin her alanda olduğu gibi sosyal faaliyetler alanında da aktif olması gerektiğini; bu ve benzeri faaliyetlerin Ülkü Ocaklarını topluma daha doğru ve kolay anlatabilmenin bir yolu olduğunu belirterek turnuvayı organize eden Üniversite teşkilatı yönetimine ve turnuvaya katılım gösteren gençlere teşekkür etmişlerdir. Organizasyon kupa ve madalya töreninin ardından misafirlere ve katılımcılara yapılan ikram ile son bulmuştur.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter