Gümüşhane Ülkü Ocakları’ndan Konser Programı

Gümüşhane Ülkü Ocakları tarafından Orta Öğretimdeki Ülküdaşlarımıza yönelik, Rahmet Safa ve Ozan Arif Atılgan’ın katılımları ile düzenlenen ‘Bir Ölür Bin Diriliriz’ adlı konser Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Programa İlçe Ocak Başkanları ile MHP il ve içe yöneticileri, Belediye Başkan Yardımcısı, eski belediye başkanı ile çok sayıda ülküdaşımız katıldı.

Programın Açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Vakur Kara, “Değerli Dava Arkadaşlarım, Kıymetli Misafirler, Sevgili Gençler, Ülkücülük ; Kula Kul olmayı reddeden, Allah’tan Başkasına Boyun eğmeyen inanç ve imanın amele dökülen yüzüdür. Tarihi şan ve şerefle dolu olan Ülkücü Hareketin Aziz Şehidi Ahmet Kerse bakın Şehadet şerbetini içmeden önce ailesine yazdığı son mektupta ne diyor ‘Değerli babacığım, sana bu mektup belki son mektubum, son satırlarım olacak. Bir gün hepimizin çıkacağı o ilahi huzura çıkacağız. Ölüm her kula borçtur. Ancak yüce Allah hayırlı ölüm ve imanla gitmek nasip etsin. Size son sözüm benim ölümüm ancak ve ancak Allah rızası için, vatanımın ve milletimin, devletin yok edilmek istendiği bir zamanda, sahipsiz iken sahip çıkmak ve Allah rızasına kavuşmaktır.” ifadelerini kullandı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter