Gümüşhane Ülkü Ocakları Zafere Yürüyüş Şöleni

Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanlığı 26 Nisan 2015 Pazar Günü Aydın Doğan Spor Salonunda Düzenlemiş Olduğu ” Zafere Yürüyüş ” Konseri Yoğun Bir Katılım ve Büyük Bir Coşku İle Gerçekleşti…

Programın Açılış Konuşmasını Yapan Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanı Fatih Vakur Kara ” Türkiye’de ve Dünya’da olduğu gibi Gümüşhane’mizin de en köklü ve en güçlü Gençlik Teşkilatı olan Ülkü Ocakları, Gençlerimiz ile yoluna emin adımlarla yürümekte, yapmış olduğumuz faaliyetlerle Türklük Onur ve Şuuru İslam Ahlak ve Faziletini yaşayan neferler yetiştirmek için yoğun bir çaba ve gayretle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.’’ Dedi.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Vakur KARA ‘’ Şartlar ne olursa olsun, Yüce Türk Milletine ve Türk Devletine kara sevda ile bağlı Ülkücüler ve Türk Milliyetçileri Aziz Milletine olan sadakati ve sevdasından asla vazgeçmeyecektir.

Yüce Milletine gönülden bağlı, şahsiyet ve karakter sahibi, inançlı ve kararlı İftihar Kaynağımız, Emirlerine Kayıtsız Şartsız Tabi Olduğumuz, Milliyetçi Ülkücü Hareketin Genel Başkanı, Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’in önderliğinde, Gecesini gündüzüne katan, yorulmak bilmeyen ve bizler içinde büyük bir şevk örneği olarak önümüzde duran Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ Bey’in emirleri ile,

Kolundaki ağrıyı, bacağındaki yarayı düşünmeden köy köy mahalle mahalle çalışmalarına devam eden İl Başkanım, Merkez İlçe Başkanım, Ülkü Ocakları İl Yönetimim ve İlçe Ocak Teşkilatlarım, Eski Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlarım, Sendika temsilcilerimiz, Milletvekili adaylarımız, yöneticilerimiz, neferlerimiz, genç ve yaşlı Milliyetçi Ülkücü Harekete gönül veren bütün dava arkadaşlarımız hedefe odaklanmış büyük bir istek ve coşku ile çalışmalarına devam etmektedir. 7 Haziran’da sonuç almak adına durmak yok, yorulmak yok, yılmak yok, dönmek yoktur. Bizleri bekleyenler vardır…

Biz bu ülkeyi ve aziz milletimizi karşılıksız seviyoruz. Yüreğini Yüreğimize ekle Türkiye… Sesimize ses ver, ve bizimle yürü Gümüşhane…

Sözlerimi 5 Haziran 1977’de MHP’nin seçimlerde kullandığı şu sloganla tamamlamak istiyorum.

DİNSİZ MİLLET, KANUNSUZ DEVLET, MHP SİZ HÜKÜMET OLMAZ… Allah’ın selamı Türkün istikbalini kurtaracakların üzerine olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…” diyerek konuşmalarını tamamladı.

Programa katılarak bir konuşma yapan MHP İl Başkanımız Ali ATEŞ de ”Türkiye’nin yolsuzluk, yoksulluk ve işsizlik gibi bütün sosyo ekonomik sorunlarla karşı karşıya olduğunu, Yandaş olmayan, Siftah yapmayan esnafımız, Taşeron firmalarında asgari ücretli çalışabilmek için iktidar partisine muhtaç edilen gençlerimiz, Evine ekmek götüremeyen babaların, ocakta aş pişirmekte zorlanan annelerin, Milliyetçi Hareket Partisi’nden umut beklediğini belirtti.

Türkiye ve Gümüşhane’yi temsil edenlerin artık yorulduklarını kaydeden MHP İl Başkanımız Ali ATEŞ, milletin sorunlarına çare aramak yerine Cumhurbaşkanı posterinin arkasına sığınarak hamaset yaptıklarını, insanlara hayal vaad ettiklerini ileri sürdü. Şartlar ve siyasi sonuçlar ne olursa olsun MHP’nin her zaman milletinin yanında ve yakınında olacağını dile getiren MHP İl Başkanımız Ali ATEŞ, “Türk milliyetçileri var oldukça bu vatana kimse göz dikemez ve el uzatamaz. Biz diyoruz ki MHP iktidarında bütün ahlaksızlıklara, yolsuzluklara, yoksulluklara ve hırsızlıklara son verilecektir.” Dedi.

Ülkü Ocaklarının bu ülkenin geleceğinin bilincinde olduğunu, kendilerinin de yetiştiği kutsi bir yuva olduğunu belirten Gümüşhane eski Belediye Başkanı ve MHP Milletvekili adayımız Mustafa CANLI ise konuşmasında. “Yüce Rabbim toplumun geleceğini şekillendirecek, topluma güven verecek, toplumun birlik beraberliğini pekiştirecek çalışmalar yapmak hepimize nasip etsin.” Dedi. Canlı, “Sizler sayesinde güzel günler göreceğiz, umutlarımızı yarına taşıyacağız. Siz oldukça bu ülke hakkında olumsuz düşünenlerin sonu hüsran olacak.” İfadelerini kullandı.

Yapılan bu konuşmalardan sonra program sanatçılar Ali Kınık ve Ahmet Şafak’ın sahne almasıyla son buldu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter