Gümüşhane Ülkü Ocakları Gençlik Şöleni Düzenledi

Gümüşhane Ülkü Ocakları tarafından Sema Doğan Parkı’nda “Gençlik Şöleni” düzenlendi. Şölene Gümüşhane Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Vakur KARA, Gümüşhane Belediyesi Başkanı Mustafa Canlı, il meclis üyesi adayları, MHP Merkez İlçe Başkanı Nurgül Özeneler, Eski Ülkü Ocakları İl Başkanları ve yaklaşık 2.500 Üniversite öğrencisi katıldı.
Etkinlik de konuşma yapan Gümüşhane Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Vakur KARA ‘’Ülkü Ocakları sadece belirli zamanlarda değil, her zaman öğrenci kardeşlerimizin yanında olmuş bir gençlik teşkilatıdır. Sosyal, Eğitim ve Kültür alanında yapmış olduğumuz faaliyetlere bir yenisini eklemiş olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Öğrenci arkadaşlarımızın istek, talep ve beklentilerine karşılık verebilmek adına her zaman, gücümüzün yettiğince, şartların üzerine çıkarak samimiyetle onların yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Çeşitli etkinliklerle başlayan şölen, günün geç saatlerine kadar devam etti. Bir yandan mangalın keyfini çıkaran öğrenciler diğer yandan Kemençe, Davul Zurna gibi Oyun havaları, çuval yarışı, ip atlama, yumurta taşıma, halat yarışı gibi yarışmaların gerçekleştirildiği etkinlikte öğrenciler keyif dolu bir hafta sonu geçirdi. Gümüşhane Belediyesi Başkanı Mustafa Canlı, öğrencilerden oluşan bir ekip ile il meclis üyesi üyeleri ile halat yarışı yaptı.

Oldukça keyifli geçen  şölenin ardından katılan herkes Gümüşhane Ülkü Ocakları’na teşekkür etti

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter