Gümüşhane Ülkü Ocakları Faaliyetlerine Devam Ediyor

Gümüşhane Ülkü Ocakları Üniversite Birimi tarafından düzenlenen ‘Zafer Şöleni’ adlı konser Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkez Sanatçılarından Ozan Manas ve Ali Kınık’ın Sahne almasıyla gerçekleştirildi.

Gümüşhane Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen konsere MHP İl Başkanı Orhan Mazman, Gümüşhane Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Aşkın, Gümüşhane Eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Türk Kamu-Sen İl Başkanı Mustafa Fevzi Akçay, MHP İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte 700 ’ü aşkın üniversiteli katıldı.

Konseri açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Vakur Kara Üniversite ve Liselerde yapılan öğrenci konsey ve öğrenci meclisi seçimlerine değinerek ‘’ Gümüşhane Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığında seçilen öğrencilerin %80’nin de ve Orta Öğretimde yapılan Öğrenci Meclisi Seçimlerinin büyük bir çoğunluğunda Ülkücü Gençlerin temsil noktasında olmalarından memnuniyet duyduklarını belirterek, Kendilerini yetiştirmiş, çevresi tarafından takdir edilen ve itibar gören böylesi büyük bir başarıya imza atan Ülkücü Gençlik  ile ne kadar iftihar etsek azdır. Bu tablo Ülkücülerin ne denli büyük başarılara imza atabileceğinin göstergesidir. Bu tablo taraflı tarafsız bütün kesimlerin Ülkücü Gençler üzerinde düşündükleri hayranlığın sonucudur.’’ dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter