Gümüşhane – Kelkit Ülkü Ocakları’ndan Görkemli Açılış

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde “Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı” düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılış töreni öncesinde Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Vakur Kara, Kelkit Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Murat Yaşar Giresunlu, MHP Gümüşhane İl Başkanı Orhan Mazman, il ve ilçe Ülkü Ocakları Yöneticileri, MHP İlçe Yöneticileri ve eski Ülkü Ocakları İl Başkanlarından oluşan heyet, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı Görevinde bulunmuş Merhum Ali Metin Tokdemir ve ülkücü şehit Merhum Fuat Altun’un Kelkit ilçesinde bulunan kabirlerini ziyaret ederek dua etti.

Daha sonra gerçekleştirilen açılış programı İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşu ile başladı. Programın açılış konuşmalarını yapan Gümüşhane Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Vakur Kara, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı görevinde bulunmuş Merhum Dava Adamı Ali Metin Tokdemir ve Ülkücü Şehit Merhum Fuat Altun’un doğup büyüdüğü Kelkit’te böylesi önemli bir açılışı gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

İlk ilçe teşkilatını Torul ilçesinde birkaç ay önce açtıklarını hatırlatan Kara, Ülkü Ocakları Temsilciliğimizin ikincisini Kelkit ilçesinde açmış olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, emeği geçen bütün dava arkadaşlarına sonsuz minnet ve şükranlarını sundu ve Kelkit Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Murat Yaşar Giresunlu başta olmak üzere herkese başarılar diledi.

MHP Gümüşhane İl Başkanı Orhan Mazman ve Ülkü Ocakları Kelkit İlçe Başkanı Murat Yaşar Giresunlu’nun konuşmalarının ardından, okunan Kuran’ı Kerim, dua ve tekbirler arasında Ülkü Ocakları Kelkit İlçe teşkilatının açılışı gerçekleştirildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter