Giresun Ülkü Ocakları, ”Savaşta ve Barışta Vatana Kanımız Feda” Kampanyası Düzenleyerek Kızılay’a Kan Bağışında Bulundu

Giresun Ülkü Ocakları tarafından başlatılan ”Savaşta ve Barışta Vatana Kanımız Feda” Kampanyası kapsamında Kızılay’a kan bağışında bulunuldu..

Giresun Atatürk Meydanında kurulan kan verme noktasına Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Giresun İl Başkanlığı Yönetim Kurulu, üniversite teşkilatı, ortaöğretim teşkilatı ve yerel teşkilatın tam destek gösterdiği etkinliğe yoğum katlım sağlandı.

Konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Giresun İl Başkanı Hakan Gülenç “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak “”Savaşta ve Barışta Vatana Kanımız Feda” sloganıyla başlattığımız kampanyamızın amacı özellikle kış aylarında kan verme olaylarında büyük sıkıntılar yaşanmakta ve halkımız mağdur olmaktadır. Bugün buraya kalabalık bir şekilde geldik. Birçok Ülküdaşımızda yakın tarihlerde kan verdiği için burada olamadı. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak halen Yüce Türk Milletinin yanında olduğumuzu belirterek Ülkü Ocaklarının bu necip Millet için kanının her zaman hazır olduğunu söylüyorum.” dedi.

 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter