Genel Başkanımız Ziyaretlerine Devam Ediyor

Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, Van’daki programının ardından bölge ziyaretine devam ediyor.

Van’da düzenlenen Ülkü’de Birlik programına katılan Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz ardından Siirt, Bitlis ve Muş’u da ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Bitlis İl Başkanlığı’nda istişarelerde bulunan Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz ardından Siirt’e geçti. Siirt Ülkü Ocakları’nda ortaöğretim ve üniversite teşkilatı mensuplarıyla yapılan istişare toplantısında konuşan Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz eğitimin önemini vurgulayarak “Her Ülküdaşımız asli vazifesi olan eğitim hayatında başarılı olmalıdır. Yarının Türkiye’sini bugünün gençleri inşa edecektir. O yüzden genç Ülküdaşlarımıza düşen vazife eğitim hayatlarında başarılı olmak ve kendilerini tahrik ve provokasyonlarla kışkırtmaya çalışanlara birincilik kürsüsünden cevap vermek olmalıdır.” dedi. Sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi Siirt İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, Ülkücü Hareket’in mensuplarıyla bir süre hasbihal etti.

Siirt ziyaretinden sonra Bitlis’e geçen Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, Bitlis Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Siirt’te olduğu gibi Bitlis’te de ortaöğretim ve üniversite teşkilat mensuplarıyla istişare toplantısında bulunan Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz “Doğu Anadolu bölgesinin üzerinde oynanan oyunların farkındayız. Ülkücü Hareket’in bölgedeki temsilcileri milli ve manevi değerlerin kalesidir. Bu yüzden sizlere büyük iş düşmektedir. Tahrik ve provokasyonlara karşı uyanık olmalısınız. Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır hadisi şerifi ışığında kucaklaşmalıyız ve bütünleşmeliyiz. Bin yıllık kardeşlik hukukunu daha büyük şevk ve azimli yaşatarak Lider Ülke Türkiye hedefine odaklanmalısınız” şeklinde konuştu.

Ardından Muş’a geçen Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Milliyetçi Hareket Partisi Muş İl Temsilcileriyle bir istişarede bulundu. Burada yapılan istişare toplantısında konuşan Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz “Muş’ta Ülkü Ocakları il temsilciği açma konusunda çalışmalara başlamış durumdayız. Ülkücü Hareket’in taşıdığı misyon ve vizyona uygun arkadaşlarımızla inşallah en kısa zamanda Muş’ta hizmet vermeye başlayacağız” dedi. Daha sonra Doğu Anadolu’daki misafirperverliğin altını çizerek “Doğu Anadolu her zaman misafirperverliği ile bilinen bir bölgemiz olmuştur. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve misafirperverlik bizi fazlasıyla mutlu etti.” dedi.

 

 

 


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter