Genel Başkanımız Türkmeneli’ne yaptığı 1 Haftalık Ziyaretleri Tamamlayarak Vatana Döndü

Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin “Sen de doyur, sen de giydir!” temasıyla başlattığı Ülkü Ocakları tarafından organize edilen “Türkmeneli’ne Türk’ün elini uzat” adlı yardım kampanyası kapsamında toplanan yardımları ulaştırmak üzere ikinci kez gerçekleştirdiği, Türkmeneli ziyaretlerini tamamlayarak yurda döndü.

Sekiz gün süren programı kapsamında Kerkük, Tuzhurmatu, Altunköprü, Tavuk, Emirli bölgelerine yardımları bizzat ulaştıran Kılavuz, bölgede yaşanan acı ve sıkıntıların gölgelediği Kurban Bayramı’nın bayram havasında geçmesini sağlamak ve soydaşlarımızın yaralarını bir nebze de olsa sarmak amacıyla necip milletimizin yaptığı kurban bağışlarının bir kısmının Türkmenelin’de kesilmesine de nezaret etmiştir.

Ankara Esenboğa Havalimanı’nda Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Ankara Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanları tarafından karşılanan Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, Genel Merkezimizde bir istişare toplantısı yaparak, Türkmeneli’ne dair izlenimlerini aktardıktan sonra Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek yardım kampanyası ve Türk Dünyası’na yönelik devam eden diğer çalışmalarımız hakkındaki gelişmeleri kendisine arz etti. Ülkü Ocaklarının çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade eden Liderimiz, böylesine büyük ve önemli bir kampanyayı başarıyla yürüttüğü için Genel Başkanımıza ve tüm Ülkücülere teşekkürlerini iletti.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter