Genel Başkanımız Muş’ta

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge ziyaretleri kapsamında Muş’u ziyaret etti.

Muş Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Yılmaz ve çok sayıda Ülküdaşımız tarafından karşılandı. Muş Ülkü Ocakları’nın yeni hizmet binasının açılışına da katılan Genel Başkanımız Olcay Kılavuz burada istişarelerde bulundu. Genel Başkanımız burada görüşlerini şu şekilde dile getirdi:

“ Ülkemizin her köşesinde İl ve İlçelerimizde teşkilatlanmaya devam ediyoruz. Muş’ta da Ocağımızı açmayı, sancağımızı dalgalandırmayı bir süre önce Allah bizlere nasip etti. Ülkücü Hareket şartlar ne olursa olsun her yerde olmalı ve Türkiye’nin sigortası olarak mevcudiyetini korumalıdır. Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar ziyaretlerimize de bakılınca bölgeye özel bir önem veriyoruz. Çünkü bölgedeki insanlarımız kirli oyunlarla vatanımızdan koparılmak isteniyor. Bu doğrultuda önce milletimiz daha sonra da ülkemiz üzerinde bölünme çalışmaları yürütülüyor. Planları kuran Batılı devletler topla, tüfekle elde edemediklerini şimdi masa başında elde etmeye çalışıyor. Bu sinsi planlara asla fırsat vermeyecek, hem içerde hem de dışarıda Ülkemizi ve Milletimizi yıpratmaya çalışanlara engel olacağız. Bugün Türkiye’ye bakıldığı zaman bu tavrı sergileyecek dirayeti gösterecek olan Ülkücü Hareketin mensuplarından başkası değildir. El ele verip omuzlarımızdaki ağır sorumluluğun bilincinde çalışarak bu fitneyi sonlandıracak ve tarihimizde olduğu gibi emperyalist güçlerin geldikleri gibi gitmelerini sağlayacağız. Bu noktadan hareketle Muş Ülkü Ocaklarımızın yeni hizmet binasının hayırlar getirmesini diliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Yeni başlayacak eğitim-öğretim döneminin gençlerimize hayırlar getirmesini dileyen Genel Başkanımız “ Eğitim kurumlarında yaratılmak istenen kavga ortamından uzak durarak tahsillerini tamamlayacak, Ülkemize faydalı bireyler haline geleceksiniz.”dedi.

Muş Ülkü Ocakları’nı açılışından sonra esnaf ziyaretleri yapıp vatandaşlarla sohbet eden Genel Başkanımız bölgenin sorunlarına yönelik istişarelerde bulundu. Muş’ta sıcak bir şekilde karşılanan Genel Başkanımız burada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek Muşlu vatandaşlarımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.

Genel Başkanımız Muş’taki ziyaretlerini tamamladıktan sonra kentten ayrıldı.,


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter