Genel Başkanımız Malatya’da

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz yurt ziyaretleri kapsamında Malatya’ya gitti.

Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Doğanşehir’de Şehidimiz Cengiz Baktemur’u anma programından sonra Malatya Ülkü Ocakları’nı ziyaret ettiler.

Malatya Ülkü Ocakları’nı ziyaretlerinde İl Ocak Başkanı Göksel Oğuz Tutlu ile birlikte İl Ocak Yöneticileri, Üniversite ve ortaöğretim biriminden  ülkücüler de hazır bulundu. Selamlaşmanın ardından Genel Başkanımız İl Ocak Yöneticileri ve Ocaklı Gençlerle bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Kılavuz burada yaptığı konuşmada “ Türkiye barış palavralarıyla uyutularak bölünmeye çalışılmaktadır. Sevr Anlaşması’nın maddelerinden daha ağır istekler dayatılarak tarihin tozlu raflarında yer alan hain emeller tekrar sahnelenmek istenmektedir. Çok sesli ve çok ortaklı bölünme korosu hep bir ağızdan konuşmakta, mevcut hükümet bunlara kayıtsız kalmakta hatta bazı iktidar milletvekilleri bu koroya eşlik etmektedir. Dün Batı veya Moskof hayranı olan Türk düşmanlarına akil denilerek ihanet senaryosu şirinleştirmeye çalışılmaktadır.Bu şer odakları Türk adını silmeye çalışmakta,milli bilincimizi ve birliğimizi zayıflatma girişimlerinde bulunmaktadır.Taşeron yöneticilere ve devrin adamlarına en sert cevabı verecek olan Ülkücü Harekettir. Bu odaklara fırsat vermeden Türk milliyetçiliğini ve kimliğini her alanda koruyarak hak ettiği yere ulaştırmalı ve yurdumuzun son umudu olarak vatanımızı sonuna kadar savunmalıyız.”ifadelerini kullandı.

Toplantıdan sonra Ocak binasından ayrılan Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Merkez ocak binamızın girişinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz temaslarını tamamladıktan sonra Malatya’dan ayrıldı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Kültür-Sanat

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter