Genel Başkanımız Kastamonu’da

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz yurt gezilerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Kastamonu’yu ziyaret eden Genel Başkanımız burada bir dizi temaslarda bulundu.

Genel Başkanımız burada Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Sayın T. Ziya Çağılcı ve yönetimiyle bir araya geldi. Daha sonra Üniversite ve orta öğretim öğrencileriyle sohbet eden Genel Başkanımız onlara: “Eğitim hayatınız her şeyden daha önemli, okullarını iyi derecelerle bitirmiş Ülkücüler geleceğin Lider Ülke Türkiye’sinin mimarları olacaktır. Ülkesini ve milletini en iyi şekilde temsil edecek gençler dün olduğu gibi bugün de Ülkü Ocakları’ndan çıkacaktır. Ülkü Ocakları olarak, milletimizin huzurunu bozacak, devlet ile milleti karşı karşıya getirecek, birlik ve bütünlüğümüze zarar verecek hiç bir tavrı kabul etmemiz mümkün değildir. Gerginliğin, gerilimin ve çatışmanın milletimize ve ülkemize hiç bir şekilde yarar getirmeyeceği açıktır. Ülkü Ocakları çatışmanın tarafı olmayacaktır. Ülkü Ocakları’nın itibarsızlaştırma adına yürütülen alçakça senaryolar sizlerin gayretiyle boşa çıkmaktadır. Türk milletinin hayrına olan her işte Ülkücü Hareketin yiğit evlatlarının her zaman en önde olacağından hiç kimse şüphe etmesin.” dedi.

Genel Başkanımız Kastamonulu gençlerden hayatın her anında Ülkücü Hareketi en iyi şekilde temsil edeceklerine dair söz istedi ve gençler de Genel Başkanımıza en sıcak duygu ve düşünceleri içinde söz verdiklerini aktardılar.

Kastamonu Belediye’sini de ziyaret eden Genel Başkanımız, daha sonra yurt ziyaretlerine devam etmek üzere Kastamonu’dan ayrıldı


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Kültür-Sanat

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter