Genel Başkanımız Kars’ta Devir Teslim Töreni’ne Katıldı

Bölge ziyaretlerine devam eden Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, Kars’a geçerek devir teslim törenine katıldı.

Devir teslim töreni için Kars Ülkü Ocakları’na gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, Onur Ersançmış ve yönetimine teşekkür ederek şunları söyledi “Görevini bugüne kadar bu davaya, bu bayrağa leke sürmeden sürdürdü. Biz kendisinden razıyız, Cenab-ı Allah da ondan razı olsun. Kars Ülkü Ocakları nezdinde çok büyük hizmetler de bulundular. Onur Başkan, artık Ankara’da bizimle birlikte çalışacaktır. Bundan sonra ki süreçte inanıyorum ki yeni İl Başkanı arkadaşımız da bu bayrağı daha yükseklere taşıyacaktır, buna inancımız tam. Cenab-ı Allah muvaffak etsin.”

Onur Ersançmış ise yaptığı konuşmada, “Sayın Ülkü Ocakları Genel Başkanım, muhterem misafirler, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, Allah nasip kısmet ederse Ülkü Ocakları Başkanı olarak size son hitabım olacaktır. Peygamber efendimiz buyuruyorlar ki hadisi şerifinde “Emaneti ehil ellere teslim ediniz”. Bu hadisi şerif uyarınca bende bugün emanetin ehil ellere teslim ediliyor olmasından ötürü duyduğum memnuniyeti gururu ve bahtiyarlığı ifade etmek istiyorum. Tabiî ki söylenecek söz çoktur. Ama kısaca 4 yıllık çalışma süremiz boyunca bizim yanımızda maddi manevi bulunan hocalarımıza, değerli yönetim kurulu üyelerimize, teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

Benim sizlerden istirhamım sizlerde haklarınızı helal edin. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Yeni başkan Tolga Adıgüzel ise “Sayın Ülkü Ocakları Genel Başkanım, değerli dava arkadaşlarım, ülküdaşlarım bugün burada bize emanet edilen bu dava sancağını bizden sonrakilere leke sürmeden kirletmeden götüreceğimize inanıyorum. Yüce Rabbim bu çıktığımız yolda bizleri utandırmasın. Allah, yar ve yardımcımız olsun. “ şeklinde konuştu.

Devir teslim törenine katılan Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, ardından Milliyetçi Hareket Partisi Kars İl Başkanlığı’na geçerek istişarelerde bulundu.

 


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter