Genel Başkanımız İstanbul Ziyaretlerine 3. Gününde Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un İstanbul ziyaretleri devam ediyor.

Genel Başkanımız ziyaretlerinin üçüncü gününde Beykoz, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir ve Şile Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Daha sonra da Marmara Üniversitesi’nde okumakta olan Ülküdaşlarımızı ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticileri İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım ve İstanbul Ülkü Ocakları yöneticileri Genel Başkanımıza eşlik etti.

Genel Başkanımız gittiği ocaklarda ocak başkanları ve yöneticileriyle istişarelerde bulundu. Ortaöğretim birimlerinin durumuyla ilgili bilgi alan Genel Başkanımız gençliğin yetiştirilmesinin İstanbul gibi büyük bir ilde ne kadar önemli olduğuna değindi ve çalışmaların daha da hızlanması için telkinde bulundu.

Marmara Üniversitesi teşkilatımızı ziyaret eden Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, bilimin üreticisi ve yuvası olan üniversitelerde Ülküdaşlarımızın bir ve beraber olması gerektiğini, geleceği inşa edecek kadroların bizlerin arasından çıkması gerektiğini bu yüzden daha çok çalışmak gerektiğini söyledi. Genel Başkanımız üniversiteli Ülkücülerin Türk milletinin aydınlık geleceğinin müjdecileri olduğunu belirtti.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter