Genel Başkanımız Eskişehir’de

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Eskişehir’i Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Burada Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve yönetimiyle istişarelerde bulundu. Üniversite ve orta öğretim öğrencileriyle bir araya geldi.

Genel Başkanımız burada yaptığı konuşmada:

“ Yurdumuzun her bir köşesinde faaliyetlerimizi büyük bir inanç ve disiplinle sürdürmekteyiz. Ülkü Ocakları dün olduğu gibi bugünde Türk gençliğinin yegane kurumu olma özelliğini taşımaktadır.Bu kutlu çatının altında bulunan her fert üzerine düşen ağır sorumluluğun farkında olmalıdır. Ülkü Ocaklılar hayatın her alanında parmakla gösterilen insanlar olmak zorundadırlar. Okullarını en iyi derecelerle bitirip göğsümüzü kabartmalıdırlar.Türk milletinin geleceğe dair ümitlerini yeşertecek kadrolar Allah’ın izniyle dün olduğu gibi bugün de Ülkü Ocakları çatısı altından çıkacaktır. Daha çok çalışmalıyız daha da üretken olmalıyız. Sizler isteyip inandıktan sonra hiçbir güç karşınızda duramaz” dedi.

Üniversite ve orta öğretim öğrencilerinin fikirlerini dinleyen Genel Başkanımız, hepsiye tek tek tanıştıktan sonra Ocak binasından ayrıldı.

Genel Başkanımız daha sonra 27 Mayıs 1980’de şehit edilen MHP Genel Başkan Yardımcısı, Gümrük ve Tekel Bakanı Gün Sazak’ın kabrini ziyaret etti. Kabir ziyaretinden sonra vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Genel Başkanımız daha sonra Yunus Emre’nin kabrini de ziyaret etti.

Genel Başkanımız programının tamamlanmasından sonra Eskişehir’den ayrıldı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter