Genel Başkanımız Erzurum Atatürk Üniversitesi 1990 Kuşağı Ülkücülerinin Yemeğine Katıldı

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Atatürk Üniversitesi’nde 1990′lı yıllarda okumuş Ülküdaşlarımızın düzenlediği yemeğe katıldı.

Katıldığı programda Ülküdaşlarımızla sohbet eden Genel Başkanımız o dönemde yaşananları, güzel hatıraları dinledi. Yemekte bir konuşma da yapan Kılavuz ” Geçmişte omuz omuza mücadele vermiş, acı-tatlı pek çok olay yaşamış, kardeşlik hukukunun nasıl olması gerektiğini bugün gösteren sizlere ne mutlu ki yıllar sonra yine aynı masanın etrafındasınız. Sizler yaptığınız bu organizasyon ile hem dostluğunuzu pekiştiriyor, hem de aranızdaki bağları kuvvetlendiriyorsunuz. Ülkü Ocakları olarak bizler de geçmiş dönemde görev yapmış Ülküdaşlarımızla şu anda görevde olanları bir araya getirerek bu birliği sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un konuşmasını tamamlaması ve Ülküdaşlarımızla çekilen hatıra fotoğrafının ardın düzenlenen etkinlik sona erdi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter