Genel Başkanımız Elazığ’da

Yurt gezileri kapsamında Elazığ ilini ziyaret eden Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir,Ülkü Ocakları İl Başkanımız Altan Şimşek, İl yöneticileri ve ülküdaşlarımız tarafından karşılandı.

Üniversiteli ve liseli gençlerle de bir araya gelen Kılavuz burada: “Ülkücü Hareketin geçmişte binlerce şehit verdiğini hatırlatıp, bu dava böylesine kutlu ve dualı bir davadır. Ülkü Ocakları’nda bulunan her birey bunun farkında ve bilincinde olmalıdır.” dedi. Hareketin daha geniş kitlelere ulaşması gerektiğini de ifade eden Kılavuz, “Ülkü Ocaklarında bulunan herkes bu davayı; şu kişi şu görüşten, bu kişi başka görüşten ayrımı yapmadan her kesime ulaştırmalı ve onlara ülkemizin ne kadar kritik bir dönemde olduğunu anlatarak bilinçlendirmelidir.” dedi.

Beraberindekilerle birlikte Türk İslam şehidimiz Cevdet Karakaş’ın kabrini ziyaret eden Kılavuz, ardından şehidimizin ailesine ziyarette bulundu.

Aile erkanı ve ailenin en büyüğü olan Hanifi Karakaş tarafından karşılanan Kılavuz, şehidimizin ailesinin durumu hakkında bilgi aldı. Hanifi Beyin sağlık durumuyla ilgili de bilgiler alan Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, ziyaret esnasında duygu dolu anlar yaşadı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, Elazığ’da çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla temaslarda bulunduktan sonra, yurt gezilerine devam emek üzere Elazığ’dan ayrıldı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter