Genel Başkanımız Bingöl’de

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Bölge ziyaretleri çerçevesinde Bingöl’ü ziyaret etti.

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’u Bingöl Ülkü Ocakları Başkanı Osman Baran ve çok sayıda Ülküdaşımız karşıladı. Karşılamadan sonra Bingöl Ülkü Ocakları’na geçen Genel Başkanımız burada Ocaklı Gençlerle sohbet etti. Genel Başkanımız gençlere yönelik konuşmasında:

“ Bölücü terör örgütü 30 yıldır özellikle bölgede Batılı hamilerinin gölgesinde eylemlerine devam etmektedir. Bugün görülmektedir ki eylemler görünüşte sonlandırılmış ve maalesef hükümet temsilcilerinin vurdumduymaz ve sorumsuz tavırlarıyla masada istediklerini elde etme aşamasına gelinmiştir. Kapalı kapılar ardında yapılan kirlik pazarlıklarda ülkemiz bölünmeye çalışılmakta ve bunun içinde milletimiz birbirine düşürme yolunda provokasyonlar yapılmaktadır. Vatanımızın birliği ve bütünlüğü için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Ülkücü Hareketin neferleri olarak bizler bölücü simsarların karşısında çelik gibi duracağız. Ülkemizi düştüğü bu darboğazdan kurtaracağız. Doğu ve Güneydoğu Anadolu vatandaşlarımızı devlet bıraksa da biz yalnız bırakmayacağız. Bölücü güçler ve içerdeki taşeronlar bölgeye sansür uygulasa da biz vatandaşlarımızın sesi olacağız. Gerekirse Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’ndaki atalarımız gibi Devletimiz için omuz omuza canlarımızı feda edeceğiz. Bingöl Belediye Başkanımız Şehidimiz Hikmet Tekin’in emaneti olan şehrimizde de Ülkücü Hareketin sancağını tekrar en üst seviyeye taşıyacağız.”  ifadelerini kullandı.

Genel Başkanımız Bingöl’de halk ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlarla tek tek sohbet etme imkanı buldu. Ziyaretleri süresince Genel Başkanımıza yakın ilgi gösteren Bingöl halkı bölgenin sorunlarını Genel Başkanımıza iletti. Genel Başkanımız gösterilen ilgiden ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek bölgeye yapılan ziyaretlerin önümüzdeki dönemde de süreceğini belirtti. Türk Milleti’nin bir olduğunu belirten Genel Başkanımız ayrıştırma gayesiyle hareket edenlere asla fırsat vermeyeceklerini dile getirdi.

Genel Başkanımız ziyaretlerini tamamladıktan sonra kentten ayrıldı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter