Genel Başkanımız Bartın’da

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un yurt gezileri kapsamında Karabük’ten sonraki durağı Bartın’dı.

Bartın Ülkü Ocakları’na  ortaöğretim ve üniversite öğrencilerinin sevgi gösterileri eşliğinde giren Genel Başkanımız, burada Ülkücü gençlerle bir sohbet ederek, gündeme dair bazı değerlendirmelerde bulundu. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde en ağır yükün Ülkü Ocaklı gençlerin omuzlarında olduğunu söyleyen Sayın Kılavuz konuşmasının devamında; Ülkü Ocaklarının asli görevinin gençlerin eğitimine odaklanmak olması, öğrencilerin haftalık eğitim seminerlerine düzenli katılım sağlaması gerektiğini bildirdi. Ülkü Ocakları’ndaki eğitim birimlerinin çalışmasının çok önemli olduğunu söyleyen Sayın Genel Başkanımız eğitim seminerlerinde Türklüğün ve İslamiyet’in düzenli bir şekilde anlatılması gerektiğine değindi.

Sayın Genel Başkanımız liseli bozkurtların da okullarında başarılı olup üniversite hayatlarında iyi yerlere gelmeleri için düzenli çalışmaları gerektiğini vurguladı.

Sayın Genel Başkanımız daha sonra ülkücü gençlerle fotoğraf çektirip, Bartın ilinden ayrıldı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Kültür-Sanat

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter