Genel Başkanımız Anneler Günü Ziyaretlerinde

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz anneler gününde Ülkücü şehitlerimizden Bahattin Kaplan’ın annesi Döndü annemizi ve Dursun Önkuzu’nun ablası Kadriye Önkuzu’yu ziyaret etti.

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Ülkücü Şehitlerimizin aileleriyle dünya nimetine değişmeyecek güzellikte bir sohbet gerçekleştirdi.Kılavuz şehitlerimizin ailelerinin daima yanında olduklarını belirterek ” Sizler bize vatanı için yardan, anadan, serden geçmiş yiğitler yiğidi gerçek kahramanlarımız olan Ülkücü Şehitlerimizden emanetsiniz. Ahde vefanın imandan olduğunu unutmadan bu düsturla hareket edeceğiz. Geçmişimize sahip çıkmadan geleceğe doğru sağlam ve emin adımlar atamayacağımızın bilincindeyiz. Sizler de bizi birer evladınız olarak bilin. Daima yanınızdayız. Şunu da unutmayın; Şehitlerimizin yolu yolumuz, davası davamızdır. Vatan ve millet uğruna mücadele ederken altında şehadet mertebesine eriştikleri kutlu sancak ne olursa olsun asla yere düşmeyecektir.” dedi.

Genel Başkanımızın ziyaretlerinde duygu dolu anlar yaşanırken şehitlerimizin aziz hatıraları da yad edildi.

Şehit ailelerimiz de Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederken bundan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter