Genel Başkanımız Ankara Teşkilatları Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz Ankara Teşkilatları ziyaretleri kapsamında İlçe Ocaklarımızı gezmeye devam ediyor. 4 Haziran günü Ankara İlçe Ocaklarımızı ziyaret etmeye başlayan Genel Başkanımız, 5 Haziran günü ziyaretlerine sırasıyla Elmadağ, Kalecik, Akyurt, Çubuk, Kazan ve Kızılcahamam Ülkü Ocakları ile devam etti.

İlçe Ocaklarımızı ziyaretleri sırasında Genel Başkanımız,  üniversite ve ortaöğretimli Ülküdaşlarımızla bir araya gelerek sohbet etti. Genel Başkanımız, eğitimlerine devam eden Bozkurtların azimle ve çalışarak milletimize ve ülkemize hizmet etmeleri için önlerindeki yolun okullarında başarılı olmaktan geçtiğini vurguladı. Ülkemizde meydana gelen olayların dışında kalınması gerektiği ve hiçbir mevzuda kendilerini ve davamızı zan altında bırakacak eylemlerde bulunmamaları gerektiği Genç Bozkurtlara Genel Başkanımız tarafından tembihledi. Bunlara ek olarak Rize’de meydana gelen olaylarda Ülkü Ocakları mensupları bulunduğuna dair iddialara karşın Genel Başkanımız, bu tür provakatif olaylara asla müsade edilmeyeceği ve hiçbir Ülkücünün bu olaylara karışmadığı ve karışmamaya da devam etmesi gerektiğini hatırlattı.

Kızılcahamam yakınlarındaki Ali Semerkandi Hazretleri türbesini ziyaret eden Genel Başkanımız Olcay Kılavuz buna ek olarak Kızılcahamam ziyareti sırasında Ülkücü Şehitler anıtını ve Kızılcahamam Belediyesi’ni de ziyaret etti. Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal’ı makamında ziyaret eden Genel Başkanımız ardından Ocak Başkanı ve Ülküdaşlarımızla beraber akşam yemeğine geçti.

Ankara Teşkilatları ziyaretleri kapsamında Genel Başkanımızın İlçe Ocak ziyaretleri devam etmektedir.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter