Genel Başkanımız Akçaabat’ta

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, Pazar günü gecesi Akçaabat Ülkü Ocağı’nı ziyaret etti. Genel Başkan yardımcıları, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Mehmet Onur Kasım, Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanı Vursay Altaş da Genel Başkanımızın heyetinde idi.

Akçaabat Ülkü Ocağını ziyareti sırasında Ocak yöneticileri ve Ülküdaşlarımızla ile tek tek sohbet eden Kılavuz, Akçaabat Ülkü Ocağı teşkilatını çok beğendiğini kaydetti. Ocak faaliyetleri hakkında bilgi alan Kılavuz “Türkiye’nin mevcut iktidar tarafından iyi yönetilmediğini , açılım adı altında Ülkemizin bölünme eşiğine getirildiğini , Hoca Ahmed Yesevi’nin Dergahları olan Ülkü Ocaklarına Ülkemizin her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu söyledi.Ülküdaşlarından söz alan Kılavuz teke tek bütün gönüllere girmelerini gerekirse kapı kapı dolaşıp Ülkemizin içinde bulunduğu bu kötü durumu anlatmalarını istedi.

Ülküdaşlarına “Sokaklarda asla bir taraf olmayacaklarını fakat bu kötü gidişata meydanlarda demokratik şekilde tepkimizi vereceğiz.” dedi.
Ocağımızı ziyaret eden Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, Rize’ye gitmek üzere teşkilatlarla vedalaştı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Kültür-Sanat

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter