Gaziantep Ülkü Ocakları’ndan Fetih Şöleni Konseri

Gaziantep Ülkü Ocakları tarafından Fetih Şöleni adı ile Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu’nda Ali Kınık ve Osman Öztunç konseri yapıldı.

Konsere, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Kilis İl Ocak Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı A. Muhittin Doğan, MHP Şahinbey İlçe Başkanı Mehmet Deveci, MHP Şehitkâmil İlçe Başkanı Hüseyin Kurt, MHP Gaziantep Kadın Kolları İl Başkanı Bedriye Merve Tanrıöver, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kemal Kazak ve daha birçok isim katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Gaziantep Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Doğan, ”Ülkücü Hareketin her daim bir ve beraber olduğunu söyleyerek, bu birlikteliği Allah’ın izni ile kimse bozamayacaktır. Bu kutlu yolda bizim ile yol arkadaşlığı eden tüm ilçe ocak başkanlarıma, ortaöğretim gençlerimize ve üniversite teşkilatımıza teşekkürlerimi bir borç bilirim. Buradaki her gencimiz, tüm yol arkadaşlarımız bir Fatih olacak ve fetih ruhu ile Büyük Türkiye yolunda çalışacaktır.” dedi.

İlçe Ocak Başkanları ile birlikte Gaziantep’in emektarlarından Abdullah Özsimitçi’ye verilen plaketler sonrasında konserdeki kalabalık, Osman Öztunç ve Ali Kınık’ın şarkıları ile coştu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter