Gaziantep Ülkü Ocakları Gönül Seferberliği Gecesi Düzenledi

Gaziantep Ülkü Ocakları tarafından gönül seferberliği gecesi düzenlendi.Geceye genel başkan yardımcımız Sina Özçelik ile beraber Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa Ülkü Ocakları, MHP Gaziantep İl Başkanlığı ve İlçe Teşkilatları, MHP MYK Üyesi Aybüken Yıldırım, Türkiye Kamu-sen Gaziantep Şube Başkanı, Türk Ocakları Gaziantep İl Başkanı ve daha birçok sivil toplum kuruluşu katıldı.

Sunumunu Genel Merkez Sunucumuz Selman Şahin’in yaptığı gece; Saygı duruşu, İstiklal Marşı, Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Andımız’ın okunması ile başladı, Mehter Takımı gösterimiyle devam etti. Ardından Ali Kınık ve Mustafa Yıldızdoğan konseri ilgiyle izlendi.Sonrasında Genel başkan yardımcımız Sina Özçelik; Türkiye genelinde yapılan, ‘Cumhuriyetin Kuruluşunda Türk Milliyetçilerinin Rolü’ konulu kompozisyon yarışmasında 1. olan Meltem Kocadurmuş’a(Karaman) ödülünü takdim etti.

Program; Gaziantep İl Başkanlığı’nın Ülkü Ocakları Genel Merkezine hatıra olarak duvar halısı takdim etmesi ve teşekkür konuşmasıyla sona erdi.

 


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter