Gaziantep Ülkü Ocakları Anneler Gününü Kutladı

Gaziantep Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi tarafından, Anneler Gününü kutlamak üzere Ozan Manas konseri düzenlendi.

Gaziantep Şehitkâmil Nikâh Salonu’nda yapılan konsere Gaziantep Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Doğan, İlçe Ocak Başkanları, MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Şahinbey ve Şehitkâmil İlçe Başkanları, Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Bedriye Merve Tanrıöver katıldı. Gaziantep Ülkü ocakları Bayanlar Birimi tarafından düzenlenen konserde coşku yüksekti.

Konser programı öncesinde konuşan, Gaziantep Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi Başkanı Hülya Tuna, “Dürüst vatanını, milletini seven, bu uğurda gerekirse canını verecek evlatlar yetiştiren analarımıza, senede bir defa değil, günde bin defa da teşekkür etsek azdır. Haklarını ödeyemeyeceğimizin bilincindeyiz. Fakat deryada bir damla da olsa bir tebessüm edebilmelerini sağlama adına tüm annelerimizin gününü kutluyoruz.” şeklinde konuştu.

Programda söz alan Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Doğan, “Bütün annelerin gününü kutlarken, cephede mermi taşıyan annelerin, çocuğunun örtüsünü mermilerin üzerine örten annelerin, anneler gününü kutluyorum. Türk milleti onlar ve o düşüncedeki annelerimiz ile varlığını devam ettiriyor ve ettirecektir.” dedi.

Ozan Manas, eşsiz müzik ziyafeti ile salondaki kalabalığa coşkulu anlar yaşattı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter