Fethiye Ülkü Ocakları’ndan Huzur Evi ziyareti

                      Fethiye Ülkü Ocakları’ndan Huzur Evi Ziyaret

Fethiye Ülkü Ocakları tarafından huzur evi ziyareti gerçekleştirildi.

Fethiye Ülkü Ocakları’nda toplanan ülkü ocaklı gençler hep birlikte günün erken saatlerinde huzur evine yola çıktılar.Büyük bir heyecan ve sevinçle karşılanan grup huzur evi sakinleriyle derin bir sohbete daldılar.

Ziyaret ettikleri huzur evi sakinlerinin sıkıntılarını dinleyen grup, ayrıca huzur evi sakinlerinin tecrübe ve bilgi birikimlerinden de istifade etmeyi ihmal etmedi. Ziyaret çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Fethiye Ülkü Ocakları’ndan yapılan açıklama’da; ”Bu tür etkinliklerle toplumumuzun geleceği olan gençlerimizi bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Bu gün yoğun bir katılım oldu. Arkadaşlırımızın tepkileri oldukça güzel, bir ikincisini gerçekletirmek istediklerini , oradaki huzur evi sakinlerinin sıkıntılarını bize ilettiler. En kısa zamanda gerekli kurum ve kuruluşlarla irtibata geçilecek. Büyüklerimizi ziyaret etmek bizim örfümüzde adetimizde olan önemli olgulardan, bizler bu tür değerlerimizi bu genç kardeşlerimize bu yaşta aktarmalıyızki ilerde sağlıklı nesiller sağlıklı bir toplum arkamızda bıraka bileim.” denildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter