Eskişehir ve Afyonkarahisar Teşkilatlarımız Ziyaret Edildi

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz istişarelerde bulunmak üzere Eskişehir ve Afyonkarahisar’ı ziyaret etti.

Teşkilat ziyaretleri kapsamında ilk durak Eskişehir oldu. Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz burada Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Bıyık ile Ocaklı gençler tarafından karşılandı. Ocak binasında yapılan görüşmelerde Türkiye’nin yaşadığı karanlık süreci değerlendiren Sayın Ozan Kaya: “Ülkü Ocakları’na bugün daha fazla ihtiyaç var. Bunun için daha çok çalışmamız gerekiyor. Gençlerimizin her alanda kendilerini yetiştirerek Türk Milleti’ne faydalı bireyler haline gelmelidir.” dedi. İstişare, Eskişehir’de Ülkü Ocakları’nın faaliyetlerini arttırmak ve çalışmalarımızdan daha çok verim alabilmek için neler yapılması gerektiği konusunda yoğunlaştı. Buradaki istişarelerini tamamlayan Genel Başkan Yardımcımız ve Yöneticilerimiz Afyon’a gitmek üzere yola çıktı.

Afyon Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Erdem ile Ocaklı Gençler tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcımız ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ocak Binasına geçti. Ülkücü gençliğin ülkenin içinde bulunduğu süreçte çatışmalardan ve yasadışı faaliyetlerden uzak durması gerektiği, hükümete ve diğer mercilere tepki gösterilmesi noktasında demokratik meşru zeminlerin kullanılması gerektiği konularına değinildi.Bu kapsamda Ülkü Ocakları’nın basın ve sosyal medya aracılığıyla çalışmalarının bulunduğu, il teşkilatlarımızın da bu çalışmalara destek vererek daha fazla insana ulaşmak için mesai harcaması gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı. Afyonkarahisar’ın sosyal yapısı da göz önünde bulundurularak şehirde izlenecek yeni bir faaliyet planı çizildi.

Yapılan görüşmelerin ardından Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz yurt gezilerine devam etmek üzere Afyon’dan ayrıldı.


Kategorisi: Genel / Genel Merkezden Haberler / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter