Eskişehir Ülkü Ocakları’ndan Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi Servisine Moral Ziyareti

Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi servisinde tedavi gören çocuklara moral vermek amacıyla moral ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Yumrukaya, beraberindeki Başkan yardımcıları Ahmet Biricik, Mustafa Bekçi, yönetim kurulu üyesi Agah Öztay, Eskişehir Ülkü Ocakları Asena Teşkilat başkanı Ayşe Konak ile ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Yardımcısı ve Sosyal faaliyet Birimi sorumlusu Ahmet Biricik ‘Çağımızın en karmaşık hastalıklarının başında gelen dünyada ve ülkemizde görülme sıklığı hızla artan Kanser hastalığının tedavisinde önemli bir gereksinim olan psikolojik desteğin sağlanmasında bir nebze katkımız olduysa bizler için en büyük kazanç, en büyük mutluluk budur. Herkesten çok mutluluğu hak eden çocukların kanser ile mücadelelerinde morallerini artıracak, onların mutlu olmalarına neden olacak koşulların sağlanmasında bizler de sorumluluk almaya gönüllü olduk, olmaya devam edeceğiz’ dedi.

Eskişehir Ülkü Ocakları günün anısına hediyeler takdim etti.

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter