Eskişehir Ülkü Ocakları Tiyatro Gösterisi ve Şiir Dinletisi Düzenledi

Eskişehir Ülkü Ocakları tarafından “Deli mi? Veli mi?” Adlı Tiyatro Gösterisi ve Şiir dinletisi düzenlendi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleşen programa, Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik, Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Engin Şahan, MHP Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer, MHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kadir Çalışıcı, İlçe Teşkilat Başkanları ve Yöneticileri, Bey-Der Başkanı Muhamer Öztay, Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Ayhan Uçkun ve dernek üyeleri, Azerbaycanlılar Dernek Başkanı Cavid Aydın, STK’ların temsilcileri, çok sayıda davetli katıldı.

MHP İl Başkanı Ayhan Sezer, Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Engin Şahan ve Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Sina Özçelik etkili birer konuşma yaptılar.

Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik konuşmasına Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuz Bey’in Selamını ileterek başladı. Özçelik konuşmasında “İsmiyle müsemma olan Ülkü Ocakları, son bir yıl içerisinde eğitim, kültür ve vakıf, hüviyetlerini daha fazla derinleştirmiştir. 8 Şubat 2013 itibariyle Türk Gençlik Çalıştayı ile başlayan bu atak, vakıf şuurundan hareketle Ruhi Kılıçkıran Ulaşım Bursu Projesini ortaya çıkarmıştır.

Uzaktan eğitim merkezinin kurulması, Ülkü Ocakları bünyesinde yayımlanan dergi sayılarının artması, Üniversiteyi kazanan gençlerimizin barınma ihtiyaçlarını karşılamak için Ülkü Evleri’nin açılması, Geleceğin emsal teşkil edecek imanlı, ahlaklı ve halisane gençlerinin yetişmesini planladığımız Erol Güngör Gelişim Programı,  Sosyal medyada yakalanan hız, Son bir yıl içerisinde sizlerin dua ve destekleriyle Ülkü Ocakları’nın gerçekleştirdiği hizmetlerdir. Ülkü Ocakları, Türk milletine ve Türk gençliğine hizmet etmeye Allah’ın izni ve sizlerin yardımıyla ilelebet devam edecektir.

Bugün burada, Eskişehir Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu faaliyette buluştuk. İnşallah bugün güzel bir gece geçireceğiz.Programın gerçekleşmesinde emeği geçen her bir gönüldaşıma teşekkür eder, Siz değerli misafirlerimize iyi seyirler dilerim. Sağolun, var olun. Allah’a emanet olun.” dedi.

Şiir dinletisi bölümünde ise; Osman Kepenek, Meltem Bozkurt, Cansu Akpunar ve Gizem Gezginci Şiirleri ile gönüllerin ve kulakların pasını sildiler. İzmir Efsane Sahnesinin sunduğu Deli mi? Veli mi? Tiyatro gösterisi ise izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Program içeriğinden dolayı katılımcıların duygulandığı gözlerden kaçmadı.

Program toplu fotoğraf çekimin ardından sona erdi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Kültür-Sanat

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter