Eskişehir Ülkü Ocakları, Şehit Aileleriyle Bir Araya Geldi

Eskişehir Ülkü Ocakları il başkanlığı 14 Şubat Sevgililer Gününde en sevgililerimiz düşüncesi ile Şehit aileleri ile bir araya geldi.

Eskişehir Ülkü Ocakları il başkanlığı yöneticileri, Türkiye Harp Malülü Gazi, Şehit, Dul ve Yetimleri Eskişehir  Şube Başkanı Hacı Şahin, MH​​P Tepebaşı Meclis Üyesi Eyüp Yılmaz Eskişehir’deki şehit aileleri ile bir araya geldi.

İstanbul pide ve simit sarayında yapılan sabah kahvaltısı sonrası uzun uzun muhabbet edildi.

Ülkü Ocakları Eskişehir basın başkanlığı biriminden yapılan açıklamada ‘Annelik kadar kutsal başka bir mertebe yoktur. Şehitlerimizin emaneti annelerimizin bizler için  öneminin ve değerinin çok daha büyük olduğunu her seferinde dile getirmekteyiz.

14 Şubat sevgililer günü münasebetiyle bizlerin en büyük sevgilileri olan şehit annelerimiz ile sabah kahvaltısında bir araya geldik. Onlarla birlikte sohbetler ederek hayır dualarını aldık. Güzel anların yanı sıra duygusal anlarında yaşandığı kahvaltımıza bizleri kırmayarak katılan başta şehit annelerimiz olmak üzere Türkiye Harp Malülü Gazi, Şehit, Dul ve Yetimleri Eskişehir  Şube Başkanı Hacı Şahin`e Tepebaşı Meclis Üyemiz Eyüp Yılmaz’a teşekkür ederiz.

Bu minvalde 23 Şubat 2017 Perşembe günü Eskişehir Ülkü Ocakları il başkanlığı olarak tertip ettiğimiz Türkiye Sevdalıları gecemize tüm şehit ailelerini davet ettik. Ayrıca Eskişehir halkını gecemize davet ediyoruz’ denildi.

 

 

 

 

 

 


 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter