Eskişehir Ülkü Ocakları Mülkün Tapusunu Genel Başkanlarına Teslim Etti

Eskişehir Ülkü Ocakları il Başkanlığı uzun uğraşlar sonucu satın aldığı kendi yerine /mülküne kavuştu.
Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanı Yasin Yumrukaya ve beraberindeki heyet mülkün tapusunu önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye daha sonra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a takdim etti.

Eskişehir Ülkü Ocaklarının kendisine ait bir yerinin olmaması nedeni ile çekilen sıkıntıların son bulacağını, daha rahat çalışma ortamına kavuşacaklarını söyleyen Yasin Yumrukaya açıklamasında ‘Liderimiz bizleri takdir etti. Ocağımızın Mülkü ile alakalı aldığımız tapuları kendilerine arz ettik kendilerinin hayır dualarını aldık. Liderimiz ilgili projeye destek verenlere teşekkürlerini iletip Eskişehir’imize hayırlı olması dileğinde bulunup tüm ülküdaşlarımıza ve Eskişehir halkına selamlarını ilettiler. Liderimiz, ‘Eskişehir Ülkü Ocakları’nın iyi haberlerini almaktan memnuniyet duyuyorum. Gelecekte siyasette yer alacaksınız. Bu başarılarınızın orada da devam edeceğine inanıyorum’ dedi ve Eskişehir’e selamlarını iletti. Genel Başkanımıza bizlere gösterdiği alaka için teşekkür ederim’

Ayrıca Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a Bey’e ziyaretlerimizde Mülk projesi kapsamında destekleriniz ile aldığımız tapuları takdim ettik. Ülkemizin genel durumu, geleceğimizin teminatı Türk gençliği, üniversitelerimiz, sosyal sorumluluk projeleri, yapmamız gereken sosyal kültürel faaliyetler ve Eskişehir’imiz ile ilgili tüm konular hakkında ayrıntılı ve çok verimli bir istişare gerçekleştirdik. Bu istişarelerin Şehrimize ve teşkilatımıza olumlu yansımalarının olacağını düşünüyorum. Genel Başkanımız selam, sevgi ve verilen destekten dolayı teşekkürlerini iletmemizi istedi.
Emeği geçen herkesten Allah Razı olsun’ dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter