Eskişehir Ülkü Ocakları 2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi Programını Tamamladı

Eskişehir Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu 8 Haftalık 2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi Programını tamamlanarak katılımcılarına sertifikaları dağıtıldı.

Türk Metal Sendikası Kongre Salonunda gerçekleştirilen programda Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Sina Özçelik, Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Engin Şahan ve MHP İl Başkanı Ayhan Sezer günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma yaptılar.

2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi 8. Hafta kapanış programında ise Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nihat Yazılıtaş“21. Yüzyılda Türk Milliyetçiliği ve 2023 Vizyonu” konulu konferans verdi.

Konferansın hemen ardından Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Alemlere rahmet olarak gelen nebi” adlı kompozisyon yarışmasında Türkiye 1. Olan Eskişehir Ülkü Ocakları Kültür Sanat Birimi başkanı Meltem Potuk 1. Olduğu kompozisyonunu dinleyicilerle paylaştı.

Program sertifika töreni ile devam etti. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Sina Özçelik, Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nihat Yazılıtaş ve programa destek veren diğer akademisyenlere teşekkür belgelerini takdim etti.

Daha sonra 2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan 65 öğrenciye Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Engin Şahan başta olmak üzere protokol üyeleri sertifikalarını takdim etti.

Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter