Erzurum Ülkü Ocaklarından Fırat Çakıroğlu’nu Anma Programı

Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı 20 Şubat 2015 Tarihinde İzmir Ege Üniversitesinde pkklı Teröristler Tarafından Şehit Edilen, Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Başkanı Şehit FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU’nu Anmak ve Teröristlerle Mücadele Eden Güvenlik Güçlerine Destek Vermek Amacıyla Erzurum Yakutiye Kent Meydanında Başlayarak Cumhuriyet Caddesinden Havuzbaşı İstikametinde Yürüyüş Düzenledi. Yürüyüşe Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş ve Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Bülent Yazıcı ve Yönetimi, Ülkü Ocakları Erzurum İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları Mensupları ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı. Yürüyüşte Türk Bayrakları, Şehit Fırat Çakıroğlu Anısına ve Güvenlik Güçlerine Destek İçin  Hazırlanmış Afişlerle Ülkücü Gençlerin Taşıdıkları Çok Sayıda Meşale Programa Ayrı Bir Coşku Kattı. Ülkücü Gençlerin  ‘’ KANIMIZ AKSADA ZAFER İSLAMIN’’ ‘’ FIRATIM HAKKINI HELAL ET BİZE’’ Sloganları, Ülkü Ocaklıların İnanmışlığını Bir Kez Daha Kanıtladı.

Yürüyüşün Ardından Cumhuriyet Caddesinde Bulunan Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı Binasının Önünde Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Sn. Avukat Bilgin ERTAŞ Basın Açıklamasında Bulundu.

Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş Basın Açıklamasında:

“Memleketimizin içinde bulunduğu durum herkesin malumu. Ülkemizin dört bir tarafından her gün şehit haberleri gelmektedir. Fakat bu bir spor ve magazin haberi kadar önemsenmiyor. Ne yazık ki Türk halkı olarak her gün şehit haberi gelmesine rağmen bu hususta hiçbir tepki göstermemekteyiz. Terör artık sadece Güneydoğu’da değil, tüm Türkiye’dedir. Şehit  Kardeşimiz Fırat Çakıroğlu da Ege Üniversitesi Yönetiminin Tarafımızca Defalarca Uyarılmasına Rağmen  Bu Uyarıları Görmezden Gelmesi Sonucu 20 Şubat 2015 Tarihinde pkklı Teröristlerce Haince Katledilmiştir. Fakat Ülkü Ocakları Bu İhanetin Farkındadır ve Adaletsizlik Karşısında Susmayacaktır! Haklı Davamızın Takipçisiyiz. Tüm Gönüldaşlarımıza Yürüyüşümüze Gösterdikleri İlgiden Dolayı Teşekkür Ediyorum. Sağ Olun Var Olun.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kardeşimizi ve Tüm Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz Ruhları Şad Mekanları Cennet Olsun. ‘’ Sözlerine Yer Verdi. Basın Açıklamasının Ardından Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Binasından ‘’ Durduğumuzu Sanmayın Sessizliğimize Aldanmayın Şafak Elbet Sökecek Dünya TÜRK’ün Gücünü Görecek! Gez Göz Arpacık Elimiz Tetikte Patladık Patlayacağız Kendimizi İhbar Ediyoruz!’’ Yazılı Bir Pankart Dalgalandırıldı. Program Ülkücü Yemini ve İstiklal Marşının Okunmasıyla Son Buldu. Cadde de Bulunan Kalabalık Gruplar Sloganlar Eşliğinde Olaysız Bir Şekilde Dağıldı.

 

 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter