Erzurum Ülkü Ocakları’ndan Ata Sporu Cirit Müsabakası

Erzurum Ülkü Ocakları’nın Merhum Mehmet Karagöz Anısına düzenlediği, Ata Sporumuz Cirit’in tanıtım ve geliştirilmesi için yapılan, Cirit Müsabakası, Erzurum Cirit Sahasında Yapıldı.

Oldukça zevkli ve çekişmeli geçen müsabakada, Dereboğazı ve Haydarhan Spor Kulüplerinin, maçı ortada bitirmeleri nedeniyle, Müsabakada kazanılan kupayı her iki kulüp adına, Merhum Mehmet Karagözün kardeşine hediye edildi. Bar ekibi ve atlı sporcuların Türk Devletlerinin Bayraklarıyla yaptıkları gösteri izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Programa Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Yöneticileri, Kıbrıs Ülkü Ocakları Başkanı Âdem Yurdagül, İlçe Ocak Başkanları, MHP Erzurum Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı, Oktay Öztürk, MHP Erzurum İl Başkan Yardımcısı Ahmet Anatepe, MHP Palandöken İlçe Başkanı Fetullah Yapan, MHP Tortum İlçe Başkanı Aziz Keleş, Kamu-Sen İl Başkanı Müfit Bayraktar, Türk Sağlık Sen Yönetimi, Araştırmacı Yazar Nurullah Özkılıç, diğer sivil toplum kuruluşları ve cirit sevenler katıldı.

Program sonunda kulüp başkanlarına plaket takdim edildi. Organizasyondan olayı, Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Abdullah Kırmacı’ya, Türk Sağlık Sen ve Merhum Mehmet Karagöz’ün çalışma arkadaşlarınca plaket takdim edildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter