Erzurum Ülkü Ocakları Kerbela Şehitlerimizi ve Tüm Şehitlerimizi Anmak İçin Mevlid Okuttu ve Aşure Dağıttı

Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Kerbela Şehitlerini ve Aziz Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için şehadet şerbetini içen bütün şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttu ve akabinde aşure dağıtımı gerçekleştirdi.
Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı, Erzurum Lalapaşa Cami’sinde okutulan Mevlid-i Şerif’in ardından aşure dağıtımı gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu. Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş vatandaşlarla bizzat ilgilendi.  Vatandaşların İl Başkanı ve İl Yöneticilerine büyük ilgisi, ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde Ülkü Ocakları’nın vatandaşlarının yanında, vatandaşların Ülkü Ocakları’nın arkasında olduğunu bir kez daha kanıtladı.
Aşure dağıtımında konuşan İl Başkanı Ertaş; ” Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde vatandaşlarımızla bizi hemen hemen her gün buluşturan Rabbimize şükürler olsun, Erzurum’un dadaşları her zaman ki gibi bizimle omuz omuza vermiş durumdadır, bilhassa memlektimizde teröre ve teröristere geçit verilmeyecektir” dedi.
Yaptıkları çalışmalarla halka daha yakın olmayı hedeflerdiklerini belirten Ertaş; “Bizler bu vatanın, memleketimizin hizmetkarlarıyız, her istişaremizde halkımıza daha iyi nasıl hizmet edebiliriz? Onların gönüllerini daha fazla nasıl kazanabiliriz? diye düşünüyoruz. Şehrimizdeki sıkıntılar üzerine yoğunlaşıp bunları nasıl ve hangi yollarla çözebileceğimizi araştırıyoruz. Erzurum halkıda bu çabamızı görüyor, gördükçe bizi bağrına basıyor, her daim yanımızda,  arkamızda olan dadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter