Erzurum Hedef 2023′te Lider Ülke Türkiye Ülküsü ve Ülkücü Gençlik” Konferansı

Erzurum-Narman Ülkü Ocakları İlçe başkanlığınca “Hedef 2023′te Lider Ülke Türkiye Ülküsü ve Ülkücü Gençlik” konferansı düzenledi.

Narman Belediyesi Kültür Merkezi’nden gerçekleştirilen konferans Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Narman Ülkü Ocak başkanı Oğuzhan Özcan’ın selamlama konuşması ile başladı. Daha Sonra Konuşma Yapan İl Başkanı Kırmacı, Narmanda Teşkilatlarımızın Güçleneceğini söyleyerek faaliyet ve eğitimlerin devam edeceğine vurgu yaptı.

Hedef 2023′te Lider Ülke Türkiye konulu konferansta konuşan Prof.Dr. Aydın, “Ülkü ocakları. 50. yılına varmak üzeredir Rahmetli Başbuğ o ülkücü duruşu dava adamı oluşu bu ocakların tütmesine bu ocakların halen daha Bayrak sevgisini, Millet sevgisini ülkü sevgisini aşılamasının devamını görmekteyiz davaya olan ilgiyi işte bu gün bu salonda görmek bizleri memnun etmiştir Allah sizlerden razı olsun işte Ülkücülük bu inanmışlık bu adanmışlık budur. Bir ülke uğruna bir inanç uğruna bir dava uğruna her hangi bir maddiyat gözetmeksizin hasbihal olmaktır” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter