Erzincan Ülkü Ocakları’ndan Türk Eğitim-Sen’e Ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı  Çağatay Mutlu ve Ocak yöneticileri  Erzincan Türk Eğitim-Sen  şubesine ziyaret düzenledi.

Türk Eğitim-Sen Başkanı  Kemal Kütük tarafından karşılanan Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı  Çağatay Mutlu ve Ocak yöneticileri günün önemi münasebetiyle Öğretmenler adına Türk Eğitim-Sen Başkanına çiçek takdim etti.

Eğitimde en önemli unsurun hiç şüphesiz öğretmenler olduğunu belirten Mutlu, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladıklarını ifade etti.

Erzincan Türk Eğitim-Sen Başkanı Kemal Kütük de ziyaretlerinden dolayı  Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı  Çağatay Mutlu ve Ocak yöneticilerine teşekkür etti. Kütük, “Bütün çabamız yarınımızın güvencesi olan çocuklarımızın geleceğe en iyi koşullarda, en iyi şekilde hazırlanmalarına olanak sağlamak. Bizler bunun için çalışıyoruz” dedi.

Düzenlenen Ziyaret ve yapılan çalışmalarından dolayı Erzincan Ülkü Ocakları’ na teşekkürlerini iletti.

Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı  Çağatay Mutlu, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’ nü en samimi dileklerimle kutluyor, meslek hayatlarında kolaylık ve başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter