Erzincan Ülkü Ocakları’ndan Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

Erzincan Ülkü Ocakları, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Terzibaba Külliyesi’ nde Erzincanlı hemşerilerimize karanfil dağıttı.

Erzincan Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanımız Sayın Çağatay MUTLU ve İl Ocak yönetiminin de katıldığı etkinlik, Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan Milletvekili Merhum Mihrali AKSU’ nun kabrini ziyaret ile başladı. Ardından Erzincanlı hemşehrilerimize karanfil dağıtıldı. Erzincanlı hemşehrilerimiz, böylesine anlamlı bir haftada yapılan bu etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Etkinlik sonrasında Erzincan Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanımız Sayın Çağatay MUTLU, “Bütün Müslümanlar için anlam ve önemi çok büyük olan Kutlu Doğum Haftası’nda, görmeden sevdiğimiz Peygamber Efendimize olan sevdamızı Erzincan halkı ile paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Duamız, onun ahlak ve doğruluk çizgisinden, iman kubbesinden hiç çıkmamak, cennette O’na komşu olabilmektir. Bütün Türk-İslam Alemi’nin Kutlu Doğum Haftası’ nı en samimi dileklerimle kutluyorum.” açıklamasında bulundu.

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter