Erzincan Ülkü Ocakları Türk-Eğitim Sen. Erzincan Temsilciliğini Ziyaret Etti

Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı 24 Kasım Öğretmen Günü ve geçtiğimiz günlerde yapılan olağan seçimle Türk – Eğitim Sen Erzincan Temsilciği’ ne gelen Kemal KÜTÜK’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Çağatay MUTLU ve İl Ocak Yönetiminin de bulunduğu ziyaret Türk – Eğitim Sen Erzincan Temsilciliği mensubu öğretmenlerimizin, İl Ocak Başkanımızın fikir alış-verişi şeklinde geçti. İl Ocak yönetimimizi karşılayan Türk Eğitim – Sen Erzincan Temsilcisi Sayın Kemal KÜTÜK, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Çağatay MUTLU ise, “Milli değer ve hedeflerimizi korumak, muhasır medeniyetler seviyesine ulaşmak ve her şeyin öncesinde devlet ve milletimizin bekasını sağlamak hususunda yeni nesillerin yetiştirilmesi gibi önemli bir sorumluğu üstlenmiş öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’ nü kutlamak adına Türk – Eğitim Sen Erzincan Temsilciliğimize bir ziyaret düzenledik. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde yapılan olağan kongrede Türk – Eğitim Sen Erzincan Temsilciği’ ne gelen Sayın Kemal KÜTÜK Hocama ve değerli yönetimine de yeni görevinde başarı ve kolaylıklar diliyorum.
Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’ nü en samimi dileklerimle kutluyor, meslek hayatlarında kolaylık ve başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter