Erzincan-Tercan Ülkü Ocakları Açıldı

Erzincan Ülkü Ocakları tarafından teşlilatlandırma faalitetleri kapsamında Tercan Ülkü Ocakları açıldı.

Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu, MHP Erzincan İl Başkanı Erkan Karaman, MHP Erzincan Merkez İlçe Başkanı Yaşettin Yılmaz, MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Av. Hamdi Karakaya, MHP Erzincan İl Genel Meclis Üyeleri Samet Çakmak ve Bekir Aksu, Tercan Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, Mercan Belediye Başkanı Yusuf Sürmen, MHP Tercan İlçe Başkanı Mustafa Çakar, Mercan Bld. Başkan Adayı Bayram Bilici, Altunkent Belde Başkan Adayı Yunus Türkmen, Türkav Başkanı Selahattin Ayan, parti, ocak mensupları ve halkın yoğun katılımı ile gerçekleşen Ocak açılışı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Akabinde okunan Kuran-ı Kerim’in ardından açılış konuşmasını Tercan Ülkü Ocakları Başkanı olarak atanan Cengizhan Seyhan yaptı. Ardından konuşmasını yapan Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, göreve henüz atanan Tercan Ülkü Ocakları Başkanı Cengizhan Seyhan’a görevinde başarılar diledi.

Açılışın sonrasında ise parti ve ocak mensupları, Tercan Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek, yeni başkana hayırlı olsun dileklerini iletti.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter