Erzincan Ülkü Ocakları’nın ”Haydi Gençler Namaz Vakti” Projesi devam ediyor..

Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Olarak Başlatmış Olduğumuz ‘’  Haydi Gençler Namaz Vakti ‘’ Sabah Namazlarında Buluşuyoruz projemiz devam ediyor.

Bugün Camii Kebirde sabah Namazında gerçekleşen buluşmamızda kısa bir açıklama yapan İl Ocak Başkanımız Sayın Çağatay Mutlu:‘’ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Erzincan İl Başkanlığı olarak Cenab-ı Allah’a daha iyi kul olabilecek, Vatanına, Devletine ve Mensubu olduğu Aziz Türk Milletine daha faydalı hizmetlerde bulunabilecek bir nesil yetiştirme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Bu amaç ve gayretle İmanlı, İnançlı ve İhlaslı bir genç nesil yetiştirmek için her yaşta genç kardeşlerimizle farklı farklı ortamlarda birlikte olmak, hayırlı işlerde buluşmak için çeşitli faaliyetler düzenlemekteyiz.

Düzenlemiş olduğumuz faaliyetlerimiz kapsamında daha önce başlatmış olduğumuz ‘’ Haydi Gençler Namaz Vakti ‘’ Sabah Namazlarında Buluşuyoruz projemizi yeni eğitim öğretim yılında da devam ettirmekteyiz.

Projemizin temel amacı genç kardeşlerimizin Camilerimizi, Mabetlerimizi sahiplenmeleri, Vakit Namazlarını düzenli olarak kılmalarıdır. Gayretimiz ise genç kardeşlerimizi boş ve şer işlerden uzak tutarak ibadet ve hayırlı işlerde buluşmalarını bir araya gelmelerini sağlamaktır.

Çok şükür gün geçtikçe projemiz amacına ulaşmakta, genç kardeşlerimizin ilgisi ve sayıları daha da artmaktadır.

Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak bizlerde bu faaliyetlerimizde genç kardeşlerimizle bir arada olmaktan Namazlarımızı birlikte eda ederek hayırlı işlerde bulunmaktan büyük huzur ve mutluluk duymaktayız.

Genç kardeşlerimizi zararlı alışkanlıklardan, boş ve şer işlerden uzak tutmak, Camilerimizi genç kardeşlerimizle doldurup taşırmak, İmanlı, İnançlı, Eğitimli ve bilinçli bir nesil yetiştirmek için her alanda faaliyetlerimiz daha da yoğunlaşarak devam edecektir

Bu duygu ve düşüncelerle sabah namazlarında bizlerle birlikte olan hayırlı işler yapma gayreti ve çabası içinde bulunan  genç kardeşlerime, Camii cemaatlerimize projemize maddi ve manevi destekte bulunan hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, yapılan hayır ve ibadetlerin kabul olmasını Yüce Rabbimden Niyaz ediyorum. ‘’ Açıklamasında bulundu.

 

 Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter