Erzincan Ülkü Ocakları Gençlik Şöleni Düzenledi

Erzincan Ülkü Ocakları, “Gençlik Şöleni” Düzenledi.

Erzincan Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen etkinlikte, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya ile Erzincan Belediye Başkan Adayı Av. Hamdi Karakaya gençlerle buluştu.

Erzincan MHP Erzincan İl Başkanlığına ziyarette bulunan Av. Hamdi KARAKAYA, MHP İl ve Merkez İlçe Teşkilatı, Erzincan Ülkü Ocakları İl Teşkilatı ve beraberindekilerle birlikte Selimoğlu ile Alparslan Türkeş İş Merkezine esnaf ziyareti düzenledi. Yapılan ziyaretlerin ardından esnafın ve halkın yoğun ilgisiyle karşılanan milletvekili Atilla Kaya burada bir basın açıklaması düzenledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Belediye Başkan Adayı saat 18:00’da kule park düğün salonunda başlayacak olan programa doğru hareket etti. Programa MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, MHP Erzincan İl Başkanı Erkan Karaman, MHP Merkez İlçe Başkanı Yaşettin Yılmaz, MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Av. Hamdi Karakaya, MHP Erzincan İl Genel Meclis Üyeleri Samet Çakmak ve Bekir Aksun, MHP Kadınlar Komisyonu Başkanı Arzu Karakuzu, MHP Kemah Belediye Başkan Adayı Osman Kemal Aslan ve Türkiye Kamu-Sen Çalışanları Vakfı İl Başkanı Selahattin Ayan katıldı. Erzincanlıların yoğun ilgi gösterdiği gece, Saygı Duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşı ile başladı.

Akabinde açılış konuşmasını yapmak üzere sahneye gelen Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı Çağatay Mutlu, “ Gençlerimizin geleceğimizin teminatı olduğunu vurgulayarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Muhasır Medeniyetler seviyesine yine siz gençler çıkaracaksınız.” diyerek, gençliğin önemini vurgulayarak tüm katılımcılara teşekkür etti. Sonrasında sahneye çıkan MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Av. Hamdi Karakaya, gençlerimizle buluştuğundan dolayı duyduğu sevinci dile getirerek, gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır sözleriyle konuşmasına son verdi. Akabinde kürsüde “Alo Fatih” şiirini okumak için çıkan Türkiye Kamu-Sen Çalışanları Vakfı İl Başkanı Selahattin Ayan salonda hoş bir hava esmesine sebep oldu. Konuşmalarını yapmak üzere sahneye gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya böyle güzel bir kalabalığı görmekten duymuş olduğu mutluluğu dile getirerek, emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. Program ikram edilen yemeğin ardından canlı müzikle devam etti.

 


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter