Erzincan Ülkü Ocakları Faaliyetlerini Sürdürüyor

Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Orta Öğretim Birimi Çiğköfte programında buluştu. Orta Öğretim Birimi Başkanlığı tarafından organize edilen Çiğ Köfte Programına İl Ocak Başkanı Çağatay Mutlu, MHP İl Başkanı  Erkan Karaman, MHP İl Başkan Yard. Abdullah Türkmen, MHP İl Sekreteri İsa Altun, MHP Merkez İlçe Başkanı Yaşettin Yılmaz, MHP yöneticileri ve çok sayıda Ülküdaşımız katıldı.

Birlik ve Beraberliğimizin pekiştirilmesi ve Ortaöğretim teşkilatlarımızda ki arkadaşlarımızla birlikte olmak için düzenlenen programda, genç kardeşlerimizin kendilerini geliştirmeleri ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmaları için samimi sohbetler yapılırken, Ortaöğretim birimine mensup arkadaşlarımız hep birlikte muhabbet ederek ve şarkılar söyleyerek eğlenerek samimiyetin ve maneviyatın yüksek olduğu bir ortada Birlik, Beraberlik ve Kardeşliğin en güzel örneklerini sergiledi.

Öte yandan aşure programlarını gerçekleştiren Erzincan Ülkü Ocakları, ”HAYDİ GENÇLER VAKİT NAMAZ VAKTİ” sabah namazlarında buluşuyoruz projesi ile Cuma günü sabah namazında ülküdaşlarımız ve Camii Cemaatiyle birlikte Ulu Camii de bir araya gelindi. Sabah namazı kılınarak çorba ikramında bulunuldu. Genç kardeşlerimizin camileri doldurup taşırması için faaliyetlerimizin hız kesmeden devam edeceği açıklamasında bulundu.​


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter