Erzincan Ülkü Ocakları Etkinliklerini Sürdürüyor

Erzincan Ülkü Ocakları Üniversiteler Birimi vize sınavları öncesi motivasyon amaçlı piknik programı düzenledi.

Düzenlenen programa Genel Başkan Yardımcımız Abdullah Gökhan Çakır ve Üniversiteler Birimi Yöneticilerimizden Yahya Sencer Usta katılım sağladı. İl Ocak Başkanı Çağatay Mutlu Programın düzenlenmesindeki temel amacın teşkilatlarımızda birlik ve beraberliği pekiştirmek, Vize sınavları öncesi teşkilat mensuplarımızın stres atmasını sağlamak amacıyla düzenlendiğini programın müzik ve oyunlar içerikli eğlence amaçlı planlandığı fakat 25.10.2014 tarihinde yaşanan kahpe saldırı sonucu 3 Askerimizin Şehit olması nedeniyle program içeriğindeki eğlencelerin iptal edildiği bilgisini paylaştı. Katılım sağlayan Üülküdaşlarımıza teşekkür eden İl Ocak Başkanı, “Birlik ve Beraberliğimizin daim olması, Huzurumuzun bozulmamasını Cenab-ı ALLAH tan niyaz ediyorum.” temennisinde bulundu.

Öte yandan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Erzincan İl Başkanlığı olarak başlatılan ”HAYDİ GENÇLER VAKİT NAMAZ VAKTİ” sabah namazlarında buluşuyoruz projesi kapsamında Cuma günü sabah namazında genç ülküdaşlarımız ve Erzincan halkıyla birlikte Terzibaba Camii’nde bir araya gelindi.

Toplu Sabah namazı kılınarak çorba ikramında bulunuldu. Düzenlenen programa Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Erkan Karaman, MHP Merkez İlçe Başkanı Yaşettin Yılmaz, Kamu-Sen İl Temsilcisi Emin Turan, MHP Belediye Meclis Üyeleri, MHP Üyeleri, Ülküdaşarımız ve Camii Cemaati katıldı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter