Erol Güngör Gelişim Programı Mülakatları Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından hazırlanan Erol Güngör Gelişim Programı mülakatları başladı.

Ortaöğretim mensubu ülküdaşlarımıza yönelik program dahilinde İl Başkanlıklarımız tarafından belirlenen adayların katıldığı mülakatın ilk ayağı olan Adana ve Gaziantep merkez mülakatları gerçekleştirildi. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sina Özçelik tarafından gerçekleştirilen Adana ve Gaziantep merkez mülakatlarına, bir merkezde beş il olmak üzere on İl Başkanlığımızdan yetmiş kadar ülküdaşımız katıldı.

Programda başarı gösteren adaylara üniversite hazırlık sınavına yönelik Edebiyat, Tarih Matematik ve Fen Bilimleri dersleri verilecek. Üniversite sınavı hazırlık derslerinin yanında ilmihal okumaları, hadis-i şerif okumalarıyla beraber ideolojik okumalar, fikir adamları okumaları, münazara, bilgi yarışması, sosyal sorumluluk projeleri gibi çeşitli faaliyetler sunulacaktır.

Bireysel gelişimin temel alındığı programda Ülkücü dünya görüşünün katılımcılara aktarılması amaçlanmaktadır.

Program tamamlandığında gerçekleştirilecek olan ‘Başarı Sınavı’ sonrasında ilk üç arasına girmeye hak kazanan adayların lisans dönemlerinde eğitim masrafları Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından karşılanacaktır.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter