Erol Güngör Gelişim Programı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından hazırlanan ‘Erol Güngör Gelişim Programı’ mülakat sonuçları belli oldu.

Altı farklı bölgede Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcıları ve Genel Merkez yöneticileri tarafından gerçekleştirilen mülakat sonucunda programa katılmaya hak kazanan adayların isimleri şu şekildedir:

Buğra Cankurt Adana
Fatih Temiz Adana
Ümit Algın Adana
Erdem Demirkol Adıyaman
Oğuz Dolma Adıyaman
Bahadır Uyanık Adıyaman
Beratcan Özdemir Aksaray
Hasan Büyükkışla Aksaray
Sabri Saygılı Aksaray
Cihat Özkök Aksaray
Hüseyin Kamil Gök Aksaray
Mehmet Baş Aksaray
Cihat Canatan Aksaray
M. Murat Orun Antalya
Halil Göktürk Çelik Antalya
Ahmet Kürşad Danabaşoğulları Antalya
Orkun Kutalmış Filiz Antalya
Göktürk Tunahan Öztürk Antalya
İsmail Bayram Balıkesir
Ahmet Yılmaz Balıkesir
Osman Furkan Özdemir Balıkesir
Akın Karabacak Balıkesir
Kutluay İnce Bayburt
Yusuf Taha Onatca Bayburt
Orhun Zedeli Bayburt
Muhammed Salih Özbey Bilecik
Ömer Sözen Bitlis
İbrahim Aslan Bitlis
Hakan Akhan Burdur
Emre Karakaya Burdur
Berkay Ceylan Bursa
Berkay Yıldız Bursa
Kadir Alper Çelik Çanakkale
Abdullah Ataseven Çankırı
İ. Emre Yolcu Çankırı
Mustafa Güleşen Çankırı
Alihan Yılmaz Çankırı
Halil İbrahim Duyar Çankırı
Doğukan Pınarbaşı Çorum
Bilal Karaca Çorum
Muhsin Çeray Denizli
İhsan Dingil Denizli
Mustafa Turan Denizli
Salih Koren Elazığ
Enver Saruhan Küçük Erzincan
Seyfullah Atılgan Erzincan
Muhammed Ahmet Şener Erzurum
Tahir Kamlu Erzurum
Muhammet Sait Saraçgil Erzurum
Niyazi Şuayb Erdoğan Erzurum
Çağrıhan Peker Erzurum
Fırat Boz Eskişehir
Alihan Aydoğuş Eskişehir
Yiğit Kütükkıran Eskişehir
Nebi Balkanlıoğlu Eskişehir
Mücahit Keskin Eskişehir
Furkan Öktem Gümüşhane
Furkan Ziya Ayva Gümüşhane
Mesut Özdamar Gümüşhane
Taha Macit Tanış Gümüşhane
Hamit Genç Gaziantep
Fatih Emre Kolsuz Gaziantep
İbrahim Halil Gül Gaziantep
Mehmet Emin Ölmez Gaziantep
Erkut Çelik Gaziantep
Muhammed Raşid Özmermer Gaziantep
Ertan Erbaş Gaziantep
Kürşat Dizdar Giresun
Oğuzhan Genç Giresun
Azime Kılıç Giresun
Burak Yıldırım Hatay
Çağrı Yarmalı Isparta
Alperen Avcı Isparta
Ali Esen Isparta
Ahmet Furkan Yıldız Isparta
Abdullah Evlice Hatay
Kaan Ünlü İzmir
Mustafa Çağatay Gazioğlu İzmir
Alparslan Akbaba Kahramanmaraş
Nihat Soykök Karabük
Alparslan Kocatepe Karabük
Mehmet Akif Güler Karabük
Harun Şanver Karaman
Mustafa Tamer İldan Karaman
Yusuf Özçelik Karaman
Fatih Bayram Karaman
Mehmet Alpgiray Gömlekli Kastamonu
Hasan Azgın Kastamonu
Mustafa Mert Yılmaz Kırıkkale
Selim Ulutürk Kırıkkale
Burak Çelik Kırıkkale
Alparslan Güvenç Kırşehir
İbrahim Çoban Kırşehir
Turan Tepedelen Kırşehir
Burak Oruç Kocaeli
Çağatay Samet Yavuz Konya
Enes Alperen Akkoca Konya
Ali Server Tatar Malatya
Muhammed Erkuş Malatya
Osman Karakaş Malatya
Oğuzhan İnce Manisa
Aybüke Gezer Mersin
Selahattin Kurucan Muğla
Kamil Şimşek Muğla
Mehmet Mert Urat Nevşehir
M. Alper Ersoy Nevşehir
M. Yıldıray Yüksel Nevşehir
Onur Adıyaman Niğde
Mehmet Can Mengi Niğde
Halil Severcan Niğde
Talha Karabulut Sakarya
Vatan Oğuzhan Erbul Sinop
Mustafa Soner Tekirdağ
Cemal Can Sözen Tekirdağ
Alperen Karaca Tokat
Özgür Kurt Trabzon
Ömer Sürül Trabzon
Metin Coşkun Uşak
Mustafa Canbaz Uşak
Murat Ali Coşkun Uşak
Behiç Emre Üstün Yalova
Erdem Yıldız Yalova
İbrahim Kaan Başaran Yalova
Göktuğ Alaf Yalova
Mustafa Taha Kaya Yalova
Furkan Emre Özcan Yalova
Furkan Özzaim Yalova
Hakan Rıza Soylu Yalova
Baki Duran Yozgat
Eyüp Kaya Yozgat

Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter