Erol Güngör Gelişim Programı 2014-2015 Dönemi Katılımcı Mülakatları Başladı

Erol Güngör Gelişim Programı’nın ikinci yıl çalışmaları, 2014-2015 döneminde programa dahil edilecek öğrencilerin belirlenmesi amacıyla gerçekleştirilen mülakatlar ile devam ediyor.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı bünyesinde Ortaöğretim kademesinde bulunan Ülküdaşlarımızın ahlaki, şahsi, ilmi ve sosyal yanlarını güçlendirmek hedefiyle uzun vadeli özel bir eğitime tabi tutulmaları amaçlanan programda, genç ülküdaşlarımız Ülkü Ocakları Genel Merkezi AR-GE Birimi yöneticilerimiz tarafından sözlü mülakata alınıyor.

Bu kapsamda mülakatların ilki geçtiğimiz Cumartesi günü Çankırı Ülkü Ocakları’nda yapılırken, aynı gün içerisinde Amasya Ülkü Ocakları’na geçen Genel Merkez yöneticilerimiz, Samsun, Çorum ve Amasya illerinden katılımcıların mülakatlarını gerçekleştirdi. Ortaöğretim 10. ve 11. sınıflarında eğitimine devam eden katılımcılara; gelecek hedefleri, hareketimiz ve ülke meseleleri ve ile ilgili soruların yöneltildiği mülakatlara; ertesi gün Yozgat Ülkü Ocakları’nda devam edildi. Yozgat’ta bulunan katılımcıların yanı sıra Kırşehir ve Kayseri Ortaöğretim teşkilatlarından gelen ülküdaşlarımız da mülakata alındı.

Önümüzdeki günlerde diğer illerimizde de gerçekleşecek olan mülakatların, Ekim ayı sonunda yurt çapında tamamlanması planlanıyor. Tüm illerdeki mülakatların tamamlanmasının ardından, mülakatlar sonucu programa dahil edilmesi kararlaştırılan öğrencilerin İl koordinatörlerine bildirilmesiyle Erol Güngör Gelişim Programı 2014-2015 Dönemi faaliyetleri de başlamış olacaktır.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter