Elbistan Ülkü Ocakları Şehit Aileleriyle Yemekte Buluştu

Elbistan Ülkü Ocakları, Yazlık Öğretmenevi bahçesinde gazi ve şahit ailelerine akşam yemeği verdi.

Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Murat Kılınç, davette yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Mukaddes vatan toprakları için canlarını seve seve vererek, vatanımızı, istiklalimizi; sarsılmaz imanları, eşsiz cesaretlerine borçlu olduğumuz, aziz şehitlerimizin kıymetli aileleri, birlik ve beraberlik yemeğimize hoş geldiniz.

Ülkemizin ateş çemberinden geçtiği şu günlerde herkes çok iyi bilmelidir ki aziz şehitlerimizin kanlarıyla suladıkları ve bizlere emanet ettikleri bu kutsal vatan toprakları, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Türk milletinin emanetçisi Ülkücüler tarafından en kutsal emanet olarak korunacaktır.

Bu vesile ile büyük bir coşkuyla kutladığımız  Zafer Bayramının milletimizin ve İslam aleminin yeni zaferlerine kapılar açmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu vatan için vermiş olduğumuz tüm aziz şehitlerimizi, bir kez daha saygı ve şükranla anıyor. Yüce Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Davete, Ülkücü Şehitlerimizden Hasan Hüseyin Akbaş,Bedri Akbaş,Hüseyin Gündüz ve Yekta Aslan’ın ailelerinin yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı İbrahim Yazıcı, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Temsilcisi İlyas Kebelive yönetim kurulu üyeleri, gazi ve şehit aileleri ve davetliler katıldı.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter