Edirne Ülkü Ocakları Edirne Valisi Hasan Duruer’i Ziyaret Etti

Ülkü Ocakları Edirne Başkanı Taner Albayrak beraberindeki Edirne Ülkü Ocakları Üniversite Birim Başkan Yardımcısı Mücahit Aytaç, Ülkü Ocakları Bayanlar Birim Başkanı Firuze Coşkun ve Ülkü Ocakları Sosyal Faaliyetler Birim Başkanı Yasemin Şahin ile birlikte Edirne Valisi Hasan Duruer’i makamında ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanı Taner Albayrak, yaptığı yazılı açıklamada yönetime geldikten sonra bürokrasi ziyaretlerine başladıklarını ifade ederek, ilk ziyaretlerini de Edirne Valisi Hasan Duruer’i makamında ziyaret ettiklerini dile getirdi.

İl Başkanı Taner Albayrak ziyarette Edirne Valisi Hasan Duruer’e yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, “Yönetimimiz yeni ama, biz çalışmalarımıza hızlı başladık. Şu ana kadar bir çok faaliyette bulunduk. Bundan sonra da faaliyetlerimize devam edeceğiz. Ülkede Birlik ve Hocalı Katliamı hakkında konferenslar düzenleyerek gençlerimizin ve halkımızın bilinçlenmesini sağladık. Ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Saraçlar Caddesi’nde Karanfil ve büroşürler dağıtarak kadınlarımıza da destek verdik. Bu tür konferans ve faaliyetlerimize bundan sonra da devam edeceğiz. Amacımız, gençlerin eğitimli, kültürlü bireyler olarak vatana millete faydalı, hizmet etmeleridir. Faaliyetlerimiz ve çalışmalarımıza valiliğimizinde destek olmasını bekliyoruz” dedi.

Edirne Valisi Hasan Duruer’de ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, Ülkü Ocakları’ndaki gençlerin Edirne Valiliği’nin düzenlemiş olduğu kültürel, konferans, sergi ve faaliyetlere katılarak daha çok bilinçlenmelerini istedi. Ziyaretin ardından Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanı Albayrak, Vali Duruer’e Osmanlı Devlet Arması taktim etti. Vali Duruer’de Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı’nın kütüphanesine valilik tarafından bastırılan kitaplardan hediye etti.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter